Zpěvák chtěl mít Survivor místo vojny. Nevydržel ani jednu epizodu a ze hry odstoupil

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Drahokoupil musel následně kvůli svému odstoupení snést mnoho nepříjemných komentářů na Instagramu. A nejen to, stal se dokonce terčem známého internetového vtipálka TMBK.

reklama

TMBK alias Tomáš Břínek je autorem vtipných koláží na různá aktuální témata. Jeho většinovou tvorbu tvoří politické koláže. Někdy však zabrousí i do společenských témat. Na jeho profilu jsme tak mohli v minulosti najít například koláže na neoblíbenou Pavlínu z MasterChefa nebo Nelu Slovákovou. Nyní vytvořil vtip o Vojtěchu Drahokoupilovi, který odstoupil ze show Survivor Česko & Slovensko.

Nyní vymyslel vtip právě na odstoupivšího zpěváka ze Survivor. "Gratuluji k přežití deseti hodin aneb když si spleteš Survivor s Like Housem," napsal bez servítek u této fotky na svém Instagramu.

zdroj: Instagram, TMBK / Facebook, TMBK

Mnoho lidí se poté Drahokoupila zastávalo "Opravdu si tu děláte srandu z člověka, který se přiznal ke svým psychickým problémům? Je to super...

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 2x
Autorský
článek
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...