Žena tvrdí, že jídlo je pro ni ztráta času. Žije prý jen ze vzduchu

Audra Bear se považuje za breathariána, což je ve zkratce životní styl, podle kterého není nutné jíst, pít ani spát, protože lze žít pouze ze vzduchu. Američka o sobě tvrdí, že dokáže být bez jídla 3 měsíce a konzumace potravin ji akorát zdržuje od života. Lidé se jí za to ovšem vysmívají.
zdroj: Instatgram, audrabear
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Breathariánství je v podstatě jistý druh šarlatanství a není radno se na tuto cestu vydávat. Žádná vědecká studie totiž nepotvrdila, že by bylo možné vydržet takovou dlouhou dobu bez jídla.

Nutno podotknout, že několik takových breathariánů již i zemřelo. Tento životní styl je tak obecně považován za životu nebezpečný.

Audra si ovšem myslí něco jiného...

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Podle ní totiž člověk žije díky energii, která se nachází všude okolo nás. Žena dokonce tráví 3 hodiny denně tím, aby trénovala správné dýchání, kterým by mohla "zkonzumovat" co nejvíce energie.

Američanka však kromě vzduchu konzumuje také...

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 4.7 (93.33%) hlasováno 12x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...