Žena si stěžovala celý večer na bolest nohou v nových botech. Obula si je obráceně

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Hashtagy článku: #Zábava #Zabavné příhody
Ayleigh McGhee ze skotského Glasgow si vyšla s přáteli a během večera si neustále stěžovala na bolest nohou v nových botech. Vše nakonec vyústilo v zábavnou příhodu.
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Její kamarádka Georgia druhý den v ranních hodinách zveřejnila na internetu fotku a popsala u ní, že si Ayleigh celý večer stěžovala na bolest nohou.

Zase jednou se ukázala síla internetu a sociálních sítí vůbec. Lidé na Twitteru, kam fotku kamarádka Ayleigh nahrála, začali příspěvek ve velkém sdílet, až z něj udělali virální.

Všichni si hned na první pohled všimli něčeho, co každého zarazí. Dívka si totiž obula boty obráceně tzv. "na kopyta", což zaujalo mnoho lidí. Není vůbec divu, že jí z toho bolely nohy.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Georgia na závěr svého příspěvku následně dodává, že druhý den si tuto věc uvědomila i samotná Ayleigh. Jejím příběhem se tak nyní baví celý internet.

Pro nás ostatní je to snad dostatečným ponaučením, že ne vše musíme hned my sami, či naši přátelé sdílet na svých sociálních sítích, protože nikdy nevíte, kdy se sebemenší věc stane virální a bude ji řešit dost možná doslova i celý svět.

Podívejte na tento příběh dále v galerii.


GALERIE (3x foto)
Další v galerii:
Podívejte na další fotku
reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 3x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Čtěte dál...