Žena postrádala svého přítele 2 týdny a tak zavolala policii. Našli ho, jak spí

Žena postrádala svého šedesátiletého přítele po dobu 2 týdnu. Na začátku srpna tak zavolala policii, aby jí sdělila, že zhruba od poloviny července pohřešuje muže, který je jejím přítelem.
Hashtagy článku: #Česko #Holýšovsko
zdroj: Pixabay (ilustrace)
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Policie následně začala pátrat. Hlídka policistů se vydala do okolí, jeho zaměstnání a navštívila také nemocnice. Po muži ani památky.

Pátrání se poté přesunulo na Holýšovsko.

Policisté nejprve pátrali na zdejším nádraží, ovšem i zde bez výsledku.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Druhý den ráno začalo rozsáhlé pátrání, do kterého byly zapojeny hlídky ze všech policejních obvodních oddělení. Do akce byli také zapojeni psovodi, kteří pátrali v otevřeném terénu.

Po dvou hodinách intenzivního pátrání se zadařilo. Policisté z Holýšova nalezli staršího muže, který odpovídá popisu. Muž byl nalezen pod krmelcem v lesním porostu, jak spí na dece.

Zde si muž na 2 týdny ustlal...

zdroj: Policie ČR

Situace vyznívá vtipně, ale zábavně to vůbec skončit nemuselo. Muž si vůbec nepamatoval, jak se na místě ocitl, ani jak dlouho se zde zdržoval. Dále říkal, že chce vše skončit a že už dlouho neměl žádné jídlo, pil pouze vodu ze studánky.

Policisté následně zmateného muže předali do péče záchranářů, kteří ho převezli na oddělení psychiatrie.

Pokud by nedošlo k takto rychlému a dobře organizovanému pátrání, nemuselo to skončit vůbec dobře. Policisté tak s velkou pravděpodobnosti zachránili tomuto šedesátiletému muži život.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 3x
Autorský
článek
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...