Žena nechala v rozpáleném autě zavřené dva pejsky, jeden z nich nepřežil

Další zbytečná smrt v autě se odehrála v Česku na Krnovsku. Během tropických teplot zemřel v uzavřeném autě jeden z labradorů chovatelky.
Hashtagy článku: #Česko #Pes v autě #Šokující
zdroj: Pixabay
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Chovatelka byla se svými dvěma labradory na vystávě psů. Zatímco si na 15 minut odskočila pro průkaz, nechala své pejsky zavřené v autě.

Jamile se vrátila, tak jeden z pejsků obrovské teploty, které v uzavřeném autě panovaly, nepřežil. Druhý byl v kritickém stavu a na místo museli být přivoláni veterináři.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Veterinářům se po několika hodinách oživování podařilo druhého z pejsků zachránit.

Tento incident se stal zkušené chovatelce, která jezdila pravidělně na výstavy psů. Bohužel situaci naprosto podcenila a došlo k tragédii. Paní je nyní potrestaná více než dost, kvůli svému pochybení přišla o čtyřnohého miláčka.

Odborníci varují, že stačí pár minut v rozžhaveném autě, aby zvíře zkolabovalo. Proto, pokud cestujete se svými domácími mazlíčky autem, současné tropické teploty rozhodně nepodceňujte.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 1x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...