Zajímalo vás, jak vypadají “Sluníčkáři” na živo? Toto video z demonstrace 17. listopadu vám odpoví..

Kdo jsou vlastně ti sluníčkáři? "Sluníčkář" je ten, který vidí svět růžovými brýlemi, je to ten, který vychází z myšlenky, že každý člověk, každá kultura se budou chovat, reagovat a hlavně myslet stejně, protože "všichni jsme přeci lidé". To je právě z podstaty díky odlišnosti různých kultur nerealné. Světlo současného světa a událostí ukazuje, že je to naprostá utopie...
zdroj: Facebook
reklama
zdroj: Facebook

Tahle nahrávka ukazuje jejich “párty” při demonstraci 17. listopadu. V pozadí můžeme vidět transparenty s texty: “Zastavme mezinárodní ostudu, propusťte uprchlíky”, “Už žádné kamiony plné mrtvol”, “Nejsou to uprchlící, ale lidé jako my”.

Nejtrefněji možná otázka se však nabízí ta, kolik toho tito mladí lidé, kteří bojují tolik za to, aby do ČR přišli uprchlící odvedli pro naši zemi na daních? Vzhledem k jejich věku to moc závratná čísla nebudou, u některých studentů to budou čísla dokonce záporná, protože jejich studium a odvod zdravotního pojištění platí “stát” – tedy daňoví poplatnící.

A nyní tihle stejní chtějí příjímat ve velkém uprchlíky (u kterých bude obrovský počet pouze ekonomických migrantů), s tím ale nutně souvísí to, aby je živili opět ti stejní daňoví (hlupáci) poplatnící, jako živí nebo ještě donedávna živili je, není to nezodpovědné a hlavně dost nefér?

Chtějí utopicky pomáhat celému světu, ale platit to mají jiní než oni samotní…

autor: c

reklama
Zajímalo vás, jak vypadají “Sluníčkáři” na živo? Toto video z demonstrace 17. listopadu vám odpoví..
Ohodnoťte článek
Autor:
c
Doporučujeme
Co si o tom myslíte?
Komentáře
Doporučujeme
Čtěte dál...