Z reakce favorita na post prezidenta USA na Obamův plán k přijetí uprchlíků budou sluníčkaří v šoku!

Miliárdář Donald Trump (69), kterého bývala manželka je češka Ivana Trump, je dle sázkových kanceláří s kurzy okolo 8 až 10 třetím největším favoritem prezidentských voleb v USA v roce 2016.
zdroj: Youtube
reklama
zdroj: Youtube

Dle průzkůmu je však číslem jedna! Problémem je, že zahazuje politickou korektnost, ne vše co řekne, se tak pěkně poslouchá a zní, ne u všeho se usmívá jako debílek (tedy například pravý opak našeho premiéra Bohuslava Sobotky). U takových lidí, či politiků je ale větší pravděpodobnost toho, že mluví obvykle pravdu a jejich věty nezní falešně. To se ovšem možná nebude líbit republikánské straně, která by jej nemusela v primárkách nominovat. Druhým favoritem by u nich pravděpodobně byl Jeb Bush, bratr George Bushe juniora, který zastával tento post v letech 2001-2009, a který by měl vyzvat favoritku Demokratů Hillary Clinton.

To by ale mohlo být již moc přeClintonováno a přeBushováno, vždyť kdyby jeden z nich vyhrál – držely by rodiny Clintonů a Bushů v Americe prezidentskou moc dohromady 24 z 32 posledních let, a to již demokracií opravdu moc nezavání.

Donald Trump může kandidovat i jako nestraník, ovšem voliči v Americe se naprosto totálně dělí pouze na 2 tábory – Republikání a Demokraté, výsledky bývají velmi vyrovnané. Obvykle, když je někdo voličem Republikánů do kongresu, senátu atd., volí i jimi vyslaného kandidáta na post prezidenta. Když je někdo Demokratem, tak je to úplně stejné. Nestranící většinou nedosahují ani 1%. Tohle také vypovídá o určité “demokratičnosti”a podívné volbě na post pravděpodobně nejmocnějšího muže planety.

To by mohl změnit právě Donald Trump, ovšem s podporou Republikánu by měl šance na zvolení samozřejmě několikanásobně vyšší.

Podívejte nyní na jeho emotivní reakci, když se dozvěděl, že současný prezident Obama chce příjímat uprchlíky i přes teroristické útoky v Paříži, i přes to, že IS deklaroval, že mezi uprchlíky infiltroval své džihádisty, ikdyž IS vyhrožuje v novém videu konkretně útoky i přímo Americe. “Vůbec nevíme, kdo jsou, mohou být ISIS, mohou být kýmkoliv… Co náš prezident dělá? Je šílený?”, říká Trump na videu.

Dost možná se i ukazuje, proč by měli muži zastávat nejvyšší funkce – vidí věci daleko více pragmaticky a nedostaví se u nich maminkovský komplex jako třeba u paní Merkelové, která nemá žádné děti (a z toho dost možná plynou její nelogická neracionalní rozhodnutí na záchranu celého světa).

Co by na to řekli naši sluníčkáři? Jedná se o islamofoba, xenofoba, či snad fašistu?

autor: c

reklama
Z reakce favorita na post prezidenta USA na Obamův plán k přijetí uprchlíků budou sluníčkaří v šoku!
Ohodnoťte článek
Autor:
c
Doporučujeme
Co si o tom myslíte?
Komentáře
Doporučujeme
Čtěte dál...