Youtuber se před měsícem oženil s mámou kamaráda (75 let). Teď udělal další krok

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Slovenský Youtuber si vzal Lorraine 17.5., kdy o tom informoval na svém instagramovém profilu. "Včerejší noc jsem se stal nevlastním otcem svého nejlepšího kamaráda tím, že jsem si vzal jeho matku. Budu s tebou Jasone zacházet jako s vlastním, miluji tě. A teď běž vynést ty odpadky, smrdí to tu až v obýváku," napsal ke svatební fotce na Instagramu.

reklama

Včera ovšem oznámil Youtuber další krok, kterým je rozvod. "Se zlomenným srdcem vám musím oznámit, že Lorraine a já jsme se rozhodli ukončit náš romantický vztah. Usilovně jsme se snažili, ale někdy, ikdyž děláte pro toho druhého maximum, není to dost. Budeme se i nadále podporovat a zůstaneme skvělými přáteli a rodiči pro naše děti. Děkuji všem, kteří nás podporovali," uzavřel svou love story Youtuber.

Trefný komentář padl pod oznámením i od jeho kamaráda a nevlastního syna v jedné osobě Jasona: "Očekávám boj o opatrovnictví."

Jednalo se tedy celou dobu pravděpodobně o jeden z mnoha pranků, kterými jsou Youtubeři pověstní a mnozí je kvůli tomu sledují a milují zároveň. Navíc se ukázalo, že 75letá Lorraine rozhodně nezkazí žádnou srandu.

reklama
Skóre: 4 (80%) hlasováno 4x
Autorský
článek
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...