“Volili byste teď Hitlera?” Takovou otázku položili čtenářům v jednom magazínu, výsledek vás šokuje!

V magazínu tyden.cz padla v anketě otázka: "Kdyby vstal Adolf Hitler z mrtvých a slíbil, že Evropu běženců zbaví, volili byste ho?", server kontroverzní anketu nakonec raději stáhl..
zdroj: Archív
reklama
zdroj: Archív

Tento šokující výsledek ankety ovšem není vinou lidí, kteří hlasovali, jak by je někdo mohl povrchně odsoudit, ale je to hlubší problém. Výsledek je vinou našich politiků a zejména politiků EU, kteří nejsou schopni zavést patřičná opatření.

zdroj: Twitter

zdroj: Twitter

Nikdo si jistě nepřeje, aby se děla podobná zvěrstva jako za 2. světové války, ale politici ve svých funkcích jako zastupitelé lidu naprosto selhávají, neposlouchají jej a nenaslouchají jeho oprávněným obavám, naopak poslouchají a poklonkují tomu, co si přeje EU, či jiné zainteresované strany…

Jedním politologem byla vyřčena zajímavá otázka, nikdy nemůžete mít svobodu a zároveň bezpečí. S tímto tvrzením se dá do jisté míry souhlasit. Nyní máme svobodu, kdy si můžeme dělat prakticky, co chceme, ale čelíme nebezpečí ze všech stran. Paradoxně v diktatuře, kde vládne diktátor, či totalitní režim, tak pokud neuděláte něco proti režimu, žijete v relativně naprostém bezpečí za cenu jistého omezení svobody.

Politici bohužel svým alibistickým jednáním v otázce imigrantů vzbuzují v lidech právě onen pocit nebezpečí a jdou podobným náladám naproti! Aby se tito politici jednou nedivili a nejen oni, ale my všichni, že se díky takovýmto dlouhotrvajícím pocitům objeví opět na scéně nějaký “Adolf Hitler”.


Třeba ale začnou konečně logicky jednat, zavedou nulovou toleranci ilegálních imigrantů, budou uzavřeny hranice EU, každý imigrant bude důsledně kontrolován, zda se nejedná o bezpečnostní hrozbu pro EU, imigranti se nebudou vkrádat do kamionů a podobně jako to vidíme dnes například v Calais, budou preferovány opravdu rodiny s dětmi a ne mladí muži ve věku 20-30 let, které můžeme vidět dnes a už vůbec ne náboženští fanatici! – poté teprve může přijít přirozené začleňování do naší společnosti, které naše společnost akceptuje.

Imigrace do EU tu byla vždy, ale musí probíhat přirozeně, ne takto na sílu jako je to nyní – výsledky takové “invaze” jsou poté jasné – na jedné straně nespokojení občané se stále větším odporem k  cizincům, podobné výsledky anket, nacionalistické myšlení, odpor k náboženství jiné kultury – naproti tomu skupiny cizinců, kteří jsou vyčlenění z majoritní společnosti a združují se do svých ghett, jejich frustrace z reality oproti tomu v co doufali (nebo jim bylo napovídáno), špatná ekonomická situace a s tím rostoucí kriminalita. A to jsou pouze základní faktické body, pokud dorazí i skupiny Islámských fanatiků, jsou tu samozřejmě další a mnohem vážnější problémy…

autor: c

reklama
“Volili byste teď Hitlera?” Takovou otázku položili čtenářům v jednom magazínu, výsledek vás šokuje!
Ohodnoťte článek
Autor:
c
Doporučujeme
Co si o tom myslíte?
Komentáře
Doporučujeme
Čtěte dál...