Víme, jak fungují telefonické soutěže v televizi. Je to podvod?

Ti, kteří v noci nespí a neprovozují jiné činnosti, většinou zapnutou televizi mají a tak tyto pořady jistě dobře znají. Víte však, jak telefonické kvízy v televizi ve skutečnosti fungují?
Hashtagy článku: #CZ/SK #Kvízy v televizi
zdroj: Stream.cz
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

V těchto pořadech se moderátorka snaží stylem levné prostitutky (v některých soutěžích doslova) škemrat a přemlouvat diváky o zavolání. Pomáhají jim v tom jednoduché kvízy, luštěnky, věštění nebo svlékání.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

U kvízů je vše založeno na tom, že odpověď vypadá velmi jednoduše a výhra, kdy je většinou slíbena peněžní odměna, by tedy měla být snadná.

Ovšem ti bystřejší a kapitalismem protřelí diváci jistě tuší, že ne vše je tak jednoduché, jak na první pohled vypadá.

Provozovatel této soutěže totiž není žádným Robinem Hoodem, který by rozdával spousty peněz za lehké otázky. Princip spočívá v tom, že si účtují minimálně 90 kč za minutu a chtějí vás "udržet" na telefonu co nejdéle.

Tyto nekalé praktiky odhalil bývalý reportér...

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 4.4 (87.27%) hlasováno 11x
Autor:
Jana Čapková
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...