Víme, jak fungují telefonické soutěže v televizi. Je to podvod?

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Tyto nekalé praktiky odhalil bývalý reportér TV Nova Jan Tuna, který natočil o těchto podivných praktikách video, ve kterém celý průběh zaznamenal na kameru,

reklama

Jak to probíhalo?

- Nejprve vyluštil jednoduchou hádanku.

- Poté zavolal na uvedené číslo, kde se mu ihned ozval automat s velmi pomalu mluvícím ženským hlasem, který vysvětluje naprosto irelevantní věci a omílá je pořád dokola.

- Ve 3. minutě již byl účet 3 x 90 kč = 270 kč a automat sdělil informaci: "Musíte čekat na volající, kteří se dovolali před vámi. Abyste měl šanci vyhrát výhru, musíte zůstat na lince."  Ve stejné době přitom moderátorka na obrazovce zoufale žadoní, aby se jí alespoň někdo ozval a odpověděl na otázku.

- Nastala již 5. minuta a automat stále říká, že je nutné počkat, přitom s moderátorkou za tu dobu nikdo nemluvil. Automat poté začne vyprávět erotický příběh.

- V 9. minutě stále pokračuje vyprávění příběhu, který volající absolutně nechtěl slyšet, protože chtěl pouze odpovědět na otázku. Účet je již na 810 kč.

- V 15. minutě pokračuje i nadále erotický příběh, vše tedy při starém, až na výši účtu, již jsme na 1350 kč! Moderátorka ve stejné době na obrazovce říká: "Do kdy mám ještě čekat?! Zavolejte mi někdo..."

- Ve 22. minutě se ozývá z automatu: "Právě kontroluji, jestli vás mohu přepojit do studia." Mimochodem účet je už na částce...

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 4.4 (87.27%) hlasováno 11x
Autor:
Jana Čapková
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...