Veganští aktivisté šli protestovat do steakové restaurace. Hosté je vybučeli

Veganští aktivisté ze skupiny Direct Action Everywhere vtrhli do steakové restaurace Touro Steakhouse v anglickém městě Brighton a začali zde protestovat proti "zabíjení" krav a dalších zvířat. Není překvapením, že se jim zde příliš vřelého přivítání nedostalo.
Hashtagy článku: #Steakhouse - protest #Video
zdroj: Pixabay/Youtube, DxE Brighton
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Uvnitř steakhousu začali před zraky hostů hlasitě protestovat. "Není to jídlo, ale násilí" nebo "Není žádné omluvy pro týrání zvířat," skandovali dvě desítky protestujících.

Následně všem v restauraci pustili k jídlu zvuky naříkajících krav z jatek s plánem, že hosté přestanou své steaky na talíři konzumovat.

Marně. Jediným výsledkem bylo to, že návštěvníky pobavili. Ti na aktivisty začali pokřikovat na oplátku zase to své.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Obsluha se poté pustila s protestujícími do diskuze. "Nebyli vůbec agresivní, akorát to bylo trochu otravné, protože to rušilo hosty," komentoval celou situaci provozní restaurace.

Zde můžete zhlédnout sestřih z celé akce:

Po dvaceti minutách protestující odešli. Hosté je vyprovodili ironickým potleskem a hlasitým bučením.

Aktivisté následně pokračovali v protestu před budovou restaurace. Policie, která posléze dorazila na místo, nemusela nakonec zasahovat.

Celý protest zhlédnete na následujícím videu.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 2x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...