Ve 13 jsem se rval s Krpálkem, říká předseda Pirátů Bartoš. Judistovi však tehdy byly 3 roky

Na úspěchu českých sportovců při letošní olympiádě v Tokiu si začali přihřívat polívčičku i naši politici, kdy se nyní předhánějí v tom, kdo je s kým větší kamarád. Ivan Bartoš si však pořádně naběhl.
Hashtagy článku: #Lukáš Krpálek #Olympiáda
zdroj: PIxabay / Bulwar
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Jedním z takových chlubících se politiků je i předseda Pirátů Ivan Bartoš. Ten se pochlubil mladickou známostí s dvojnásobným držitelem zlaté olympijské medaile v judu Lukášem Krpálkem.

"Moc se těším, protože ze čtvrtka na pátek budou soutěžit naši judisti. Konkrétně Lukáš Krpálek, kterého si pamatuju ještě z mládí, kdy jsme se spolu prali v mladších žácích," řekl Bartoš ve videu na svém Twitteru.

Problémem však je, že Ivan Bartoš je zhruba o 10 let starší než Krpálek. Když byl tedy Ivan Bartoš v mladších žácích, tak mu mohlo být zhruba 13 let a Lukáš Krpálek byl tehdy ještě v plenkách nebo maximálně tahal kačera. Jeho tvrzení je tak naprostý nesmysl.

Předseda Pirátské strany si však svou obrovskou hloupost uvědomil a videopříspěvek na svém Twitteru smazal. Ivan Bartoš smazal také tento svůj původní textový příspěvek, ve kterém vzpomíná na mladší žáky a legendární bitky s Krpálkem.

Ale ani to nepomohlo smýt ostudu, které se dopustil. Pirát Bartoš tak sklidil na internetu velký výsměch.

Podívejte na několik povedených vtípků, které vznikly...

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 1x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...