Václav Kopta leží s covidem v horečkách 39 už desátý den. Poslal vzkaz všem hlupákům

Václav Kopta bojuje již delší dobu s koronavirem a není mu vůbec do zpěvu. Poslal tak ostrý vzkaz všem, co nákazu koronavirem nesmyslně zlehčují.
zdroj: Instagram, koptavaclav
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

"Všichni kdo tvrdí, že Covid je virtuální manipulace, sloužící mocným tohoto světa k jeho ovládnutí, vzkazuju jediné: jste hlupáci a modlete se, aby se tenhle sekáč nepodíval také na vás! Všem ostatním přeju hodně zdraví a koptimismu!❤️" napsal na svém Instagramu.

Známý herec a moderátor v dalším příspěvku popsal i to, jak u něj nemoc probíhá. "Svůj včerejší příspěvek jsem napsal z těchto (a žádných jiných) důvodů:1) Je mi fakt zle 2) Do toho mi na FB kamarád pošle fundované vysvětlení, proč se tak děje - může za to Bill Gates a jakýsi Sóros, kteří za pomoci pandemie ovládnou planetu a testováním na Covid onanočipují světovou populaci. No, kdybych neměl už desátý den 39, tak se tomu zasměju," napsal Kopta.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

zdroj: Instagram, koptavaclav

"Víc mě vytočil příspěvek jiného přítele (kterého si vážím?) který tvrdí, že Covid je virtuální manipulace, která všem(!) světovým politikům umožní nastolit nový řád," pokračuje v nevěřícné kritice.

"Takže mi jako nic není? Ty propocené noci, ranní zimnice - to je vlastně jenom takový Matrix? Tak proto jsem to napsal, víte? O tom, že je současná situace plná restrikcí, omezení a zákazů, politicky zneužitelná - tak o tom žádná! Ale to se zdaleka netýká pouze nás! Ale to bych zabředl do politiky a to nechci. A víte proč? Nemám ji rád...?Ozvu se až toho šmejda porazím! Buďte zdrávi❤️," zakončil svůj příspěvek Kopta.

reklama
Skóre: 4.2 (84%) hlasováno 5x
Autorský
článek
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...