V Brně řádil likvidátor korunaviru. Humor místním očividně nechybí

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Hashtagy článku: #Korunavirus #Recese
Česko potvrdilo před pár dny první případy koronaviru a jedna z nakažených, která momentálně pobývá v pražské nemocnici uvedla, že dokonce před svou hospitalizací strávila i jednu noc v Brně. V moravské metropoli však ukázali, že jim zde ani přes tuto informaci humor nechybí.
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Mnozí razí heslo, že raději hloupý humor než panika. A tak v Brně vyrazil do ulic samozvaný likvidátor korunaviru, který měl očividně za úkol zlikvidovat všechny nadbytečné koruny kolemjdoucích. To, jestli se mu to povedlo, bohužel nemůžeme potvrdit.

"Chodil s plácačkou na mouchy. Měla jsem mu dát moji peněženku, aby ten "korunavirus" z ní vyhnal," okomentovala na Facebooku žena svůj zážitek s místním likvidátorem.

Zdá se, že se jednalo o poměrně povedenou recesi, kterou jistě mnoho lidí vidí raději než záběry na prázdné regály v supermarketu.

Nákaza wuhanským koronavirem je vážná věc, na kterou umírají lidé. Brno však může s humorem sobě vlastním doufat s nadějí, že tak jako se nedávno tomuto městu vyhnul při svém letu obloukem Donald Trump, stejně tak se Brnu vyhne i opravdový koronavirus.

A pokud nejste z Brna, nebo byste se nechtěli spoléhat pouze na paralelu s Donaldem Trumpem, přečtěte si i článek o tom, jak se chránit před nákazou koronavirem.

Podívejte nyní v galerii na to, jak zasahoval likvidátor korunaviru v ulicích Brna.


GALERIE (4x foto)
Další v galerii:
Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku
reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 5x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Čtěte dál...