Upřímné vyjádření zakladatele “Roztahovaček”: Praha je plná slečen co nosí nos nahoru, přitom…

Facebooková stránka Pražské roztahovačky způsobila minulý týden v Česku velký poprask. Mnoho dívek se cítilo zhrzeně, některé podvedeně, další zase poníženě...
Hashtagy článku: #CZ/SK #Oblíbené #Obrázek #Ženy
zdroj: Facebook 2x
reklama
zdroj: Facebook 2x

Tyto stránky byly následně na FB zrušeny, základaly se další kopie, které byly ale opět následně rušeny.

Server eXtra.cz přišel s vyjádřením autora původní stránky: “V posledních několika letech se Praha setkává s problémy, které si mladší vrstva vůbec nepřipouští. Dnešní doba je celá jen o „mrdání systému“, alkoholu, drogách a sexu za peníze. Praha je plná slečen, které chodí s nosem vysoko, novým iPhonem a kabelkou z Pařížské, přitom večer chodí natáčet Czechcastingy anebo tráví příjemné chvíle s fakeagentem. Začalo mi to vadit, proto mě napadalo, že bych všechny tyhle provařené slečny dal na jedno místo. Vytvořit takovou virtuální galerii kurev, aby chlapci věděli, na co si dávat pozor, a zároveň jsem doufal, že to trošku nastávající generaci odradí.”


A má pravdu ten chlapec, protože taková dnešní doba a prostředí mladých opravdu je. V dnešní době to je ve stylu, kdo nejede ve fetu a chlastu s námi, jede proti nám.

I s druhou částí měl absolutní pravdu, moderní slečny běžně obskotačí nějakého starého úchylného páprdu, aby se mohly poté nosit jako “dámy” s drahými kabelkami a nejnovějším jablečným mobilem (v drtivě většině případů si na to nemohly vydělat jinak)  – ano ve společnosti ostatních podobných “dámiček” bude ceněná, pro ostatní bude pouhá šlapka… protože její status “dámy” nebo jakési vyšší hodnoty je pouze její “fejková” iluze.

Faktem je i to, že pokud holka natočila péčko, které je veřejně dostupné nebo pokud dobrovolně posílala své nahé fotky komukoliv, či je dokonce sdílela veřejně na Facebooku, nemůže se divit, že je označena jako “roztahovačka”. Ono totiž potrefená husa vždy nejvíc kejhá…

A víte jaká je ta kouzelná obrana proti tomu ocitnout se na takové, či jiné stránce v budoucnu? Nechovat se jako laciná roztahovačka, nebo přinejmenším alespoň to nedávat najevo nějak veřejně i před úzkým okruhem lidí, protože díky Facebooku může být z úzkého okruhu pořádně početný kruh.

autor: c

reklama
Upřímné vyjádření zakladatele “Roztahovaček”: Praha je plná slečen co nosí nos nahoru, přitom…
Ohodnoťte článek
Autor:
c
Doporučujeme
Co si o tom myslíte?
Komentáře
Doporučujeme
Čtěte dál...