Tohle video by měl vidět nejen každý rodič: Pouhá minuta, která Vám změní život!

Video popisuje ten fakt, že cokoliv uděláte, ať už jste rodič, sourozenec, zpěvák, herec, či někdo úplně neznámý, tak vaše chování a činy děti sledují a snaží se je poté napodobovat.
Hashtagy článku: #Děti #Šokující #Video
zdroj: Youtube
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Klade důraz tedy na to, že to co děláte sami, ať již to dobré nebo špatné, tak ať chcete, či nechcete, učíte to děti a přímo tak ovlivňujete chování mladší generace.

Pokud dítě vyrůsta v nefunkční rodině, kde vidí jen samé násilí, otec bije matku. Jen zřídkakdy se dítě vyrůstající v takových podmínkách dokáže zapojit normálně do společnosti a není divu, že z něj vyroste většinou kriminálník. Pouze pár procent těch skutečně silných se dokáže i přes takové trauma přenést.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Ale je to i o dalších činnostech jako kouření, alkohol nebo drogy, které například rodiče konzumují před svým dítětem, s vysokou pravděpodobností to bude dělat v budoucnu také. Video na tyto fakty skvěle naráží.

Platí známá věc: "Co děti vidí, to také dělají..."

autor: c

reklama
Ohodnoťte článek
Autor:
Jana Čapková
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...