To je překvapení! Podívejte na nový, dosud neodvysílaný díl filmu Sám doma v Praze

Sám doma je oblíbený několikadílný film, který se vysílá nejčastěji v období Vánoc. Letos pro vás máme úplně nový, v televizi dosud neodvysílaný díl s názvem Sám doma s Donaldem Trumpem.
zdroj: Youtube, Michal Orsava/BulWar.cz
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Fanoušky těchto filmů možná trochu zklameme, protože se nejedná o klasický nový film. Ono to ani není úplně možné, protože 38letý Macaulay Culkin má dost svých problému v osobním životě a do podoby mladého Kevina už neomládne vůbec.

Ovšem ani tohle nezabránilo jednomu Youtuberovi sestříhat několik scén z filmů Sám doma a vytvořit tak úplně nový díl v krátkém videu.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Tento "nový díl" se odehrává v Praze a vystupuje v něm Kevin, jeho rodina, padouši z původních filmů, ale také Donald Trump, Vladimír Putin, Jaromír Jágr nebo třeba Popelka.

Donald Trump neváhá použít všech prostředků, které má jako prezident USA k dispozici, pomoci Kevinovi proti zloduchům a dostat se ze zasněžené Prahy zpátky domů.

Podívejte nyní na tento filmeček, stojí to opravdu za to!

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 2x
Autor:
Jana Čapková
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...