Tato žena se stala hrdinkou, obětovala svůj život, aby zachránila život své dcery

Jessica Arrendale (33) byla nejen krásnou ženou, ale také zároveň obrovskou matkou. Druhé pocty se bohužel dočkala až poté, co obětovala svůj život pro život své malé dcerky.
zdroj: Facebook
reklama
zdroj: Facebook

Když náhle vletěl do jejího domu násilnický a žárlivý přítel, který byl veteránem z Iráku, věděla že bude zle… Její přítel ji totiž bil již vícekrát předtím. Jessica se ukryla se svým dítětem v koupelně. Násilníka to naštvalo do takové míry, že se poté zmocnil zbraně a začal jí vyhrožovat smrtí.

Sousedé, kteří si mezitím všimli podivné situace, zavolali mistní polici. Jakmile se policie dostala do domu, bylo již bohužel pozdě. Násilnický přítel ženu připravil o život a následně spáchal sebevraždu.

Obrovským překvapením a maličkým světlem na této hrůzné situaci bylo to, když objevili malou Colbie v záchodové míse, kam ji její matka, těsně před tím než se k ní její přítel dostal, ukryla.

Dámy dávejte tedy pozor s kým se dáváte dohromady, pokud je někdo násilník, má to v povaze a vy jej opravdu nijak nezměníte! Takový člověk může nakonec ohrozit nejen váš život, ale i život vašich dětí…

autor: c

zdroj: Facebook

Tato kráska se stala obětí svého násilnického přítele…

reklama
Tato žena se stala hrdinkou, obětovala svůj život, aby zachránila život své dcery
Ohodnoťte článek
Autor:
c
Doporučujeme
Co si o tom myslíte?
Komentáře
Doporučujeme
Čtěte dál...