Tato žena napsala status, který sdílelo 87 500 lidí! Psala o tom, co trápí mnoho z nás

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Reprodukční plány ostatních lidí ohledně plození dětí vás nemusejí vůbec zajímat. NIC VÁM DO TOHO NENÍ! Předtím, než se zeptáte mladých manželů, kdy si založí rodinu... než se zeptáte rodičů s dítětem, kdy bude mít konečně bratříčka nebo sestřičku... než se zeptáte svobodné třícatničky nebo třicátníka, kdy konečně bude mít dítě "protože víš co, hodiny tikají"... prostě zastavte. Prosím zastavte.

reklama

Nikdy nevíte, zda daný člověk nebojuje s neplodností, následky potratu nebo jinými zdravotními problémy. Nevíte, jestli někdo nemá problémy se vztahy, nebojuje se stresem nebo jen prostě není dobré načasování. Nevíte, který pár se jen rozhodl pro to, že to není teď, a pro které to "není" je už napořád. Vůbec netušíte, jaký by vaše na první pohled nevinné otázky mohly způsobit smutek, bolest, stres nebo frustraci.

Samozřejmě pro někoho taková otázka nemusí vůbec nic znamenat, ale mohu vám říct, ať už z vlastní zkušenosti nebo zkušenosti přátel a známých, že se to prostě děje.

Ať už chcete být prarodiči, máte jen "dobré rady" jako člen rodiny nebo blízky přítel, či jste jen zvědavý soused, nic vám do toho není! Jen se zeptejte, jestli je někdo z těchto otázek nadšený. Pokud se lidé chtějí o novinky ohledně dětí podělit, tak vám to řeknou sami.

Pokud jste zvědaví, tak jen seďte a nechte je to udělat po svém, ať je to jejich rozhodnutí, jestli a kdy jsou na to připraveni."

Emilyn příspěvek je určitě k zamyšlení, nemyslíte?

reklama
Skóre: 4 (80%) hlasováno 3x
Autorský
článek
Autor:
Jana Čapková
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...