Starosta Novotný napadl svým slovním průjmem Schillerovou. Ostrý vzkaz poslal i ODS

Řeporyjský starosta Pavel Novotný a "zlobivé dítě" ODS na svém Facebooku velmi nevybíravě zkritizoval snížení daní, které schválila poslanecká sněmovna i s hlasy poslanců ODS. Rázně se pustil jak do ministryně financí Aleny Schillerové, tak i do vlastní strany. Co na to předseda ODS?
Hashtagy článku: #ODS #Pavel Novotný
zdroj: Facebook, Pavel Novotný / Instagram, alenaschillerova
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Pro ODS je snižování daní dlouhodobou prioritou jejich pravicové politiky. Odpor Pavla Novotného ke snižování daní ukazuje naplno jeho levicové myšlení a nekompatibilitu s ODS. Jak jinak si totiž vysvětlit jeho následující příspěvek na Facebooku?

zdroj: Facebook, Pavel Novotný Oficiální
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Novinky.cz poté Novotného kontaktovali, zda jde skutečně o jeho facebookovou stránku s tím, jestli si za těmi slovy stojí. Ten nejenže toto vyjádření potvrdil, ale ve své odpovědi ještě přitvrdil. "Vážně si myslím, že to jsou všechno estébákovy k**** a sluhové. A nic jsem nehulil ani nepil," řekl starosta Řeporyjí.

Na příspěvek Pavla Novotného zareagoval i slovně napadený člen ODS Jan Zahradil.

zdroj: Facebook, Pavel Novotný Oficiální

Pod příspěvkem se vyjádřil také Pirát a primátor Prahy Hřib.

zdroj: Facebook, Pavel Novotný Oficiální

Je určitě k zamyšlení, že Novotného příspěvek podpořil svým nekritickým komentářem politik z konkurenční strany, zatímco se spolustraníkem vede nevybírávý slovní boj.

Experiment se stranickým politickým klaunem se tak zdá se ODS příliš nevyplácí, protože podobné excesy se v podání řeporyjského starosty začínají množit. Dosud nad Novotným držel ochranou ruku předseda strany Petr Fiala. Je tak otázkou, zda tímto Novotný již nepřekročil veškeré meze a zda ODS Novotného nevyloučí ze své strany stejně tak, jako vyloučila mladého Klause.

Pavel Novotný by si poté mohl také založit vlastní stranu, například Stranu Pavla Novotného a dalších kanálníků nenávidících vše opačného názoru, anebo rovnou přestoupit k levicovějším Pirátům, kteří jsou očividně čím dál tím vice jeho krevní skupinou a má u nich podporu.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 7x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...