Stáli za 11. září teroristé? Připomeňte si minutu po minutě, co se odehrálo před 19 lety

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Zástanci konspiračních teorií o 11. září reagují na nesrovnalosti v oficiálních závěrech vyšetřování, nebo na přehlédnutí důkazů.

reklama

"Nejvýznamnější konspirační teorie tvrdí, že zhroucení budov Světového obchodního centra včetně World Trade Center 7 bylo důsledkem řízené demolice. Toto tvrzení většinou ihned následuje to, že Pentagon byl zasažen raketou odpálenou některou částí americké administrativy, nebo že to bylo umožněno civilnímu letadlu úmyslným stažením americké armády. Pravděpodobnou motivací prý bylo ospravedlnění amerických invazí do Afghánistánu a Iráku stejně jako strategické zájmy na středním východě, jako je plán na výstavbu transafghánského plynovodu prosazovaný těžařskou loby. Jiné konspirační teorie se zabývají orgány, které měli znalosti o připravovaném útoku a záměrně je ignorovali nebo útočníkům pomáhali."

zdroj textu: Wikipedia

Na závěr můžete zhlédnout jedno konspirační video, které poukazuje na to, že budovy mohly být sestřeleny řízenou demolicí. To, jestli jsou oficiální tvrzení pravda, lež, či bylo jen něco málo "ututláno", se již bohuzel nikdy nedozvíme.

Jaký na to máte názor vy? Napište nám to dole do diskuze.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 2x
Autor:
Jana Čapková
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...