Šokující zpověď Amerického vojáka: Terorista jsem ve skutečnosti já! Z jeho slov vás bude mrazit...

Tohle je velice silné video, které obsahuje zpověď amerického vojáka, který tvrdí, že teroristou je on sám...
Hashtagy článku: #Politika #Šokující #Video
zdroj: Youtube
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Mluví o okupacích jiných zemí pod vlajkou USA, mluví o tom, jaké hrůzy musel provádět. Dále také o tom, že Američany, koneckonců i nás Evropany, musí jejich vladní představitelé vždy přesvědčit o tom, že jejich výpady do cizích zemí jsou pro nás všechny dobré. Dodává však, že ve výsledku je to jen prostředek k udržení ekonomické moci.

Dle slov vojáka totiž vedou válku jen tehdy, pokud je zisková.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

I to bohužel dává vysvětlení tomu, proč šlo "zasáhnout" v Afganistánu proti Talibanu, proč šlo zasáhnout v Iráku proti Saddámu Husajnovi (ikdyž se nakonec ukázalo, že neoprávněně), ale proč najednou nejde celou dlouhou dobu zasáhnout proti fanatickému Islámskému státu v Sýrii.

A tohle jsou bohužel jedny z hlavních příčin destabilizace Blízkého východu a severní Afriky, která zapřičinila nynější masivní migraci do Evropy.

reklama
Ohodnoťte článek
Autorský
článek
Autor:
Jana Čapková
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...