Šok v Českém Slavíkovi: Boduje v něm odpůrce uprchlíků a Islámu, z toho dostanou sluníčkáři infarkt!

Ono to takovým šokem samozřejmě zase není, protože pomyslnné body získavají i politické strany, hnutí, či uskupení, které jsou proti Islámu a hromadnému nekoncepčnímu přijímání uprchlíků z arabských zemí.
zdroj: Youtube
reklama
zdroj: Youtube

Česká hudební scéna vždy obsahovala nějakého interpreta, který byl lidmi kladně hodnocen, ne pro svou hudebnost, ale spíše pro kritické texty aktuálního politického dění. Nejvíce hudebních kritiků u nás bylo samozřejmě před rokem 1989, kteří přispěli k revoluci.

Není tedy divu, že s texty, které si berou na paškál Islám, boduje i v anketě Český slavík kapela Ortel. Po poslechnutí můžete sami zvážit, zda-li se jedná o texty xenofobní, islamofobní nebo popisující realitu. Narozdíl od jiných médií vám necháme to privilegium utvořit si názor vlastní.

zdroj: Facebook

Slavik8

Raper Řezník byl před 2 roky z této ankety vyloučen pro své neetické vulgární hororové texty, za což sklidili pořadatelé velkou vlnu kritiky i od ostatních soutěžících interpretů. Podobný bojkot, či cenzuru dalšího interpreta si tedy zřejmě pořadatelé již nedovolí, ikdyž je kapela Ortel při koncertech pravidelně sledována policií.

Píseň Mešita, která byla publikována mimochodem již 23.1.2013, má na Youtube více než 2 miliony zhlédnutí. Jaký máte na zařazení kapely do ankety názor?

autor: c

reklama
Šok v Českém Slavíkovi: Boduje v něm odpůrce uprchlíků a Islámu, z toho dostanou sluníčkáři infarkt!
Ohodnoťte článek
Autor:
c
Doporučujeme
Co si o tom myslíte?
Komentáře
Doporučujeme
Čtěte dál...