Sociální experiment: V Českém městě se objevila rodina Imigrantů ze Sýrie, reakce lidí vás překvapí!

Tento experiment natočila "sluníčková" neziskovka HateFree, která nekompromisně podporuje imigranty. Pro tento experiment si najali "falešné" uprchlíky před válkou, hlavní roli hraje mladý Syřan Navdar Muhamed, který žije v Česku 10 let. Na tomto postupu není nic špatného, zajímala je totiž reakce místních lidí na imigranty, které by uviděli tváří v tvář.
zdroj: Youtube 2x
reklama
zdroj: Youtube 2x

Z důvodu vlastního logického uvažování a přirozeného pudu sebezáchovy, narozdíl od německé kancléřky Merkelové, češi vědí, že není možné pomoci všem, kteří se rozhodnou vstoupit bez povolení do EU. A už vůbec ne ekonomickým migrantům z řad mladých, nepřizpůsobivých, násilných, agresivních mužů, kteří bohužel tvoří mezi “uprchlíky” většinu, což je hlavní důvod obavy. Jsou za to různými neziskovými organizacemi, ovšem hlavně českými mainstreamovými médii a následně přes spolčené agentury i zahraničními médii, prezentováni jako rasisti, xenofobové, islamofobové a kdo ví co ještě.

Jak se tedy čeští lidé v malém městě k uprchlické rodině ze Sýrie zachovají? Pomohou, či agresivně zareagují?

Zareagují většinou tak, jak byste to mnozí nečekali… nebo naopak právě čekali?

Výsledek vám zcela jasně ukáže, jak moc jsme jako Češi rasisti a xenofobové v případě konkrétní syrské rodiny manželského páru s dítětem. Nutno podotknout, že to zarazilo i samotné autory experimentu…

autor: c

reklama
Sociální experiment: V Českém městě se objevila rodina Imigrantů ze Sýrie, reakce lidí vás překvapí!
Ohodnoťte článek
Autor:
c
Doporučujeme
Co si o tom myslíte?
Komentáře
Doporučujeme
Čtěte dál...