Slovenský premiér Fico má koule! Imigranti u nás nebudou! “Nebudeme respektovat tuto diktaturu EU…”

Dnes byly bohužel schváleny kvóty na přerozdělení imigrantů, kteří překročili hranice EU nelegálně, a které si k sobě ať již přímo, či nepřímo pozvalo Německo a jeho štědrý sociální systém.
zdroj: Youtube
reklama
zdroj: Youtube

Dle tohoto přerozdělení by ČR měla příjmout 2-3 tisíce imigrantů, někdo si možná řekne, že 3000 nejsou mnoho, ale když na tento diktát naše země přistoupí, tak to bude precedens, který poté v budoucnu nebude tak těžké opakovat. V takovýchto případech platí známé přísloví “podáte ruku a ukousnou vám prst”, protože když by to nyní byly 3000, nikdo nezaručí, že již za rok to nebude 15, možná 30 tisíc. Protože vlna nelegálních imigrantů se stále valí a EU není schopna ji zastavit! Přitom nástroje jsou…

Prvním bodem by vůbec nemělo být přerozdělení uprchlíků, ale ochrana jižních hranic EU! Na čemž se již sice začíná alespoň okrajově pracovat, ale zatím to není efektivní a dokud nebudou hranice střeženy na 100%, tak o nějakých kvótách neměla být vůbec řeč.

Pokud by byly bezpečně ochráněny vnější hranice, došlo by k řádnému zkontrolovaní a zaevidování každého migranta, který by chtěl vstoupit na území EU, přičemž by byly nekompromisně vyhoštěni ti, u kterých by bylo jen sebemenší podezření z terorismu, či vyznávání radikálního islámu, nejednalo se o ekonomické migranty (kterých je v dnešní době obrovský počet), byly přijímány opravdu výhradně rodiny s dětmi a ne mladí muži jako je to většinou nyní!, tak poté by jistě většina obyvatel EU byla k uprchlíkům, kteří to opravdu potřebují, shovívavá a přerozdělení, či jinou pomoc by jistě podpořila.

Proimigrantské většině EU se také podařilo rozbít pevný blok států střední Evropy, tzv. V4, která doposud tvrdě odmítala přijetí kvót, když se Polsko zdrželo hlasování.

Slovenský premiér Fico ovšem razí stále nekompromisní názor, že kvóty o přerozdělení uprchlíků na Slovensku nebudou naplněny. Nechal se doslova slyšet: “Dokud budu premiérem Slovenska, povinné kvóty nebudou na našem území uplatněny. Raději vstoupím do sporu než abychom respektovali tento diktát EU.”

Najdou takové “koule” i čeští představitelé, aby bránili názor drtivé většiny svých obyvatel, kteří je volili?

Někteří stále mají obavy z Ruska, kdy nám ještě jako Sovětský svaz diktoval, co máme dělat, co nesmíme dělat, co musíme udělat…. nepřipadá vám to nyní úplně stejné, akorat že se světová strana změnila z východu na západ?

Podívejte na video, ve kterém Fico vysvětluje, proč nechce příjmout kvóty.

autor: c

reklama
Slovenský premiér Fico má koule! Imigranti u nás nebudou! “Nebudeme respektovat tuto diktaturu EU…”
Ohodnoťte článek
Autor:
c
Doporučujeme
Co si o tom myslíte?
Komentáře
Doporučujeme
Čtěte dál...