Šílená vláda ČR! Když chtěl Tomio Okamura hlasovat o zákazu Islámského práva Šária, vysmáli se mu

Tomio Okamura jako osamocený samuraj bojuje v poslanecké sněmovně téměř sám proti velké přesile.
zdroj: Youtube
reklama
zdroj: Youtube

O to smutnější je to, že právě on nejvíce bojuje za zájmy České republiky a jejích občanů. Když totiž chtěl hlasovat o postavení islámského práva šaría a džihád mimo zákon a o referendu o setrvání České republiky v EU v souvislosti s nekoncepčním řešením Bruselu v přijímání imigrantů, tak se mu akorát tak vysmáli.

Zcela ironické je to, že snad nejvíce se smál místopředseda vlády Pavel Bělobradek ze strany Křesťanských demokratů (KDU ČSL)…

Tomio Okamura následně ve svém proslovu popsal svými slovy že, Evropská unie a její vlády se staly “dobře placenými” poklonky lobbistů z řad bankéřů, zbrojařských firem a velkoprůmyslníků především z USA, ale i z Evropy.

Těmto elitám naprosto vyhovuje destabilizace řady států a následný chaos, plynou z toho totiž neuvěřitelné zisky. Jelikož jsou Blizký východ a Afrika již naprosto destabilizované, přesouvají se tyto choutky zcela očividně do Evropy. Začalo to na východě Ukrajinou a pravděpodobně bude pokračovat chaosem v podobě masového přísuny imigrantů po celé Evropské unii. Celé se to jeví tak, jakoby to byly kroky řízené.

Podívejte nyní na jeho celý proslov a posuďte zda-li skutečně to co říká, není smutná pravda.

autor: c

reklama
Šílená vláda ČR! Když chtěl Tomio Okamura hlasovat o zákazu Islámského práva Šária, vysmáli se mu
Ohodnoťte článek
Autor:
c
Doporučujeme
Co si o tom myslíte?
Komentáře
Doporučujeme
Čtěte dál...