Při pokeru s Miss se muži nahromadila krev v jiném orgánu než v mozku. Ostudně prohrál

Profesionální hráč pokeru jménem Ronnie se nechal přehrát od amatérky. Tou amatérkou byla Miss Finska jménem Sara Chafak.
zdroj: Youtube 2x
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Vítězka finské soutěže krásy založila hru na dokonalém blafování a flirtování, ve kterém ji přirozeně pomohla její krása. Tou Ronnieho odzbrojila, protože mu naprosto zatemnila mozek, krev se mu vlila do jiného orgánu a ten tak 100% výhru proměnil v naprosté fiasko.

Je zajímavé, co dokáže i s profesionálním hráčem pokeru udělat pěkná žena, že?

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Předvedla tak možná jednu z nejzáživnější a nejzábavnějších her v rámci pokeru v historii. Sara měla v ruce velice špatné karty, většina hráčů by karty hned položila na stůl a hru skončila. Ona se však rozhodla blafovat a původní Ronnieho vklad ještě zdvojnásobila.

Ronniemu následně došla skvělá karta a pravděpodobnost jeho výhry se zvýšila na 91%. Sara ovšem vklad opět navýšila. Ronnie vklad vzápětí ztrojnásobil, ale ani to krásku z Finska nezastavilo a Ronnieho navýšení sama zvýšila zhruba o další dvojnásobek, který Ronnie po chvilce váhání dorovnal.

Následně byla vyložena poslední karta, která dávala Ronniemu 100% šanci na výhru. Miss Finsko na to zareagovala tím, že vsadila všechno (all in).

Ronnie se rozmýšlel, vzal si i extra čas navíc a následně karty položil na stůl, čímž se připravil o jasnou výhru.

Někteří tento kousek od Miss Finska komentovali sarkasticky: "No samozřejmě, že by ženy měly být dobré v tom obrat muže o peníze." My však musíme říct, že hrála naprosto skvěle.

Podívejte nyní na její geniální hru na videu.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 2x
Autor:
Jana Čapková
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...