Před lety bojoval šéf lékařů proti povinnému očkování. Dnes by ho Kubek nařídil všem dospělým povinně

Prezident České lékařské komory Milan Kubek vedl v roce 2009 razantní boj proti povinné vakcinaci. Tehdy argumentoval tím, že by šlo až o příliš velký zásah do integrity člověka s tím, že by mohlo jít dokonce o porušení lidských práv. Dnes by však on a jeho komora povinné očkování proti covidu-19 nařídili plošně všem lidem starším 18 let.
zdroj: ČLK
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Milan Kubek se během pandemie koronaviru vyprofiloval ve výraznou osobnost současnosti, která je vidět takřka denně v mnoha internetových, ale i televizních médiích, kde vystupuje ze své pozice zástupce lékařů jako šéf České lékařské komory.

Jeho názory k řešení koronavirové krize jsou povětšinou přísnějšího rázu. Česká lékařská komora pod vedením Kubka vydala před pár dny stanovisko, ve kterém vyzývá k co nejrychlejšímu zavedení povinného očkování proti covidu-19 u osob starších 18 let.

Bojovník proti povinnému očkování

Zajímavostí ovšem je, že před více než deseti lety bojoval Kubek, už toho času jako prezident České lékařské komory, stejně tak důrazně v médiích proti povinné vakcinaci.

Tenkrát se jednalo o očkování proti...

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 1x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...