Porota málem vyhodila rapery už při prvním castingu, nakonec vyhráli celou soutěž!

Tak tohle se jen tak nestává! Porota britského X-Factoru málem vyhodila raperskou skupinu Rak-Su už při úvodním castingu. Nakonec však celou soutěž vyhráli.
Hashtagy článku: #Hudba #Video #X-Factor
zdroj: Youtube, The X Factor UK
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Když zpívali píseň Señorita od Justina Timberlakea, tak to vypadalo s jejich šancemi na postup z castingového kola velice nahnutě. Pak však zazpívali vlastní píseň I'm Feeling You a zaslouženě postoupili.

Skupinu si v pozdější fázi soutěže vzal pod svá křídla nejznámější porotce talentových soutěží Simon Cowell, který již mentoroval známé skupiny jako One Direction nebo Fifth Harmony.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Rak-su pod vedením zkušeného porotce celý X-Factor vyhrálo! Pro Simona Cowella to byla první výhra skupiny za jeho bohatou účast v X-Factoru v Británii a USA.

Podívejte nejprve na jejich casting. První pokus trochu zaskřípal, ale vlastní píseň jim opravdu sedla!

A poté na jejich finálovou píseň, která byla rovněž vlastní, a která jim zajistila výhru. Nutno říci, že ladí jim to perfektně a vyhráli zcela zaslouženě.

Vypadá to tedy, že jakmile vydají album, tak se můžeme těšit na novou světovou skupinu, od které uslyšíme spoustu písní v rádíích a uvidíme spoustu klipů na internetu.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 1x
Autor:
Jana Čapková
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...