Politické matadory rozzuřil Zemanův projev o Vrběticích. Byla to prý velezrada

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

"Věřím, že ti, kterým byl projev určen (a určitě i do ruštiny simultánně tlumočen), jsou spokojeni. Nám, ostatním, zbývá se pozvracet nebo mlátit hlavou do zdi. Víc v tuhle chvíli nezmůžeme," uvedl Zemanův neúspěšný protivník v prezidentském klání Mirek Topolánek.

reklama

Miroslav Kalousek

I Miroslav Kalousek při Zemanově proslovu ukázal, že si s Twitterem rozumí. "Zemanův projev byl mimořádně záludný vůči vlastní zemi. Vyjádřil důvěru vůči bezpečnostním složkám, ale v podstatě zpochybnil jejich závěry. Se závěry chce vyčkat, dokud se to "jednoznačně neprokáže". Připomíná mi to Čapí hnízdo. Jenže tohle je mnohem závažnější a nebezpečnější," napsala zde dlouholetá hvězda naší politiky.

"Jsme ve velmi vážné hybridní válce. A v této válce se náš prezident připojil k nepříteli, aby mu pomáhal zpochybnit, rozmlžit, v ideálním případě vyvrátit vyšetřování a závěry našich služeb. Z mého pohledu je to velezrada," nešetřil Zemana dále Kalousek.

reklama
Skóre: 3 (60%) hlasováno 2x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...