Policie zaklekla na Czech Casting. Jedné dívce bylo během natáčení 17 let

Policie provedla v minulém týdnu razii v sídle známého Czech Castingu. Na policii vypovídalo 18 dívek. Jedné z nich mělo být během natáčení pouhých 17 let, což už samo o sobě značí pro pachatele velký problém. Podle nich navíc ženy do natáčení častokrát nutili.
zdroj: Archív
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Policie vzala do vazby 9 lidí z produkčního týmu, kterým nyní hrozí až 12 let vězení. V sídle Czech Castingu mělo podle výpovědí dívek docházet k psychickému i fyzickému nátlaku a zastrašování pod hrozbou obrovských pokut, pokud nedojde k natočení videa.

Ženy, které přišly původně na nabídku focení, byly přinucené podepsat smlouvu s pokutou 200 000 kč v případě, pokud nenatočí "umělecké dílo", které je předmětem smlouvy, nebo se budou domáhat jeho nezveřejnění.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Samozřejmě by si měl každý pečlivě přečíst, co podepisuje, ale cizí prostředí, přesila produkčního týmu a psychický nátlak udělají své a tak není divu, že scénku natočila i spousta takových žen, které by to normálně neudělaly.

Muž za kamerou

Možnou pomyslnou poslední kapkou bylo pro ženy a kriminalisty to, když se začal "muž za oponou", který si ženy bral na gauči do péče, vychloubat v několika internetových videích a spolu s kamarády se začal ženám, které natočily video, aniž by se z nich poté staly profesionálky v oboru, vyloženě vysmívat.

Muž za kamerou alias...

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 4.9 (97.04%) hlasováno 27x
Autorský
článek
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...