Podnikatel kritizoval Prymulu na Slavii. Jeho bar přitom pořádal kokainový večírek

Policie minulý týden odhalila kokainovou párty v centru Prahy na Staroměstském náměstí v Black Angel's baru. Není třeba poznamenávat, že všechny bary mají být nyní kvůli koronavirové situaci zavřené.
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Majitelem Black Angel's baru je poté podnikatel Petr Bauer, který ještě nedávno v kontextu tohoto pokrytecky tvrdil, že teď není čas na byznys, ale na záchranu společnosti a kritizoval Romana Prymula za účast na zápase Slavie Praha. Ještě v lednu přitom podnikatel oplakával smrt rodinného přítele Ladislava Štaidla.

zdroj: Policie ČR 2x

Starosta Prahy 1 Petr Hejma se už vyjádřil, že za toto hrubé porušení vládních nařízení bude požadovat ten nejpřísnější trest.

I přesto, že dle opatření vlády mají být všechny bary zavřené a nemá docházet k hromadném shlukování osob, tak se se zakázanými večírky v poslední době doslova roztrhl pytel. To dokládá i vyjádření studenta Vojty, který chodí na párty prý každý víkend.

Poté se však nemůžeme divit, že jsme z hlediska covidu tam, kde jsme. Nemůžeme tak házet vinu ani na vládu, ani na opozici, protože si za to můžeme sami, tedy zejména ti kteří tohle porušují.

Co se odehrávalo v Black Angel's všechny překvapilo

Co však odehrávalo na nelegální párty v Black Angel's...

Pokračování článku na další stránce


GALERIE (8x foto)
Další obrázek:
Podívejte na další fotku
reklama
Skóre: 4.8 (95%) hlasováno 4x
Autorský
článek
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Čtěte dál...