Podnikatel kritizoval Prymulu na Slavii. Jeho bar přitom pořádal kokainový večírek

Policie minulý týden odhalila kokainovou párty v centru Prahy na Staroměstském náměstí v Black Angel's baru. Není třeba poznamenávat, že všechny bary mají být nyní kvůli koronavirové situaci zavřené.
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Co se však odehrávalo na nelegální párty v Black Angel's všechny policisty překvapilo. Zhruba čtyřicet lidí se zabarikádovalo v útrobách tohoto luxusního podniku, aby se policisté do baru nemohli dostat. Ti museli přestřihnout zámek a v baru následně nalezli několik sáčků kokainu, k nimž se však nikdo překvapivě hrdě nehlásil.

reklama

Z policejních záznamů je jasné, že jakmile večírek policisté ukončili, na stolech zůstaly připravené lajny bílého prášku, které se již nestihly vyšňupat.

Velice smutným faktem je, že se tento kokainový večírek odehrával v podniku podnikatele Petra Bauera, který je předsedou Asociace zaměstnanců a provozovatelů pohostinství POHO v Praze 1, a který by tak měl jít ostatním příkladem.

Neuvěřitelné je však to, že Bauer je zároveň obrovským kritikem vlády. Na profilu Bauer Praha se ještě v únoru měl pohoršovat nad tím, že Roman Prymula, který požadoval tvrdý lockdown, šel na VIP tribunu během zápasu Slavie s Leicesterem v utkání Evropské ligy.

Jeho slova...

Pokračování článku na další stránce


GALERIE (8x foto)
Další obrázek:
Podívejte na další fotku
reklama
Skóre: 4.8 (95%) hlasováno 4x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Čtěte dál...