Piráti padají nejvíce ze všech stran. Kde udělali chybu?

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Lidé, co by skrz svou frustraci z tehdejšího vývoje koronavirové epidemie ještě v březnu volili Piráty a Starosty, si pravděpodobně začali u Pirátů uvědomovat jejich značnou levicovost a výrazný progresivismus, který není lidem v Česku zase tolik po chuti.

reklama

Pirátům nepomohly ani některé historické či aktuální výroky jejich představitelů jako například europoslance Kolaji, který by chtěl v EU většinové rozhodování, které by však v důsledku pro Česko znamenalo zavedení a realizaci migračních kvót, nebo také velice kontroverzní výrok Ivana Bartoše, který napsal před 12 lety, že by mu nevadila muslimská Evropa.

Preferencím nepomohl jistě ani europoslanec Peksa, který zase kritizoval zákrok policistů proti muži v Teplicích, co zemřel po jejich zásahu na předávkování, či neuctivý příspěvek senátorky Šípové k pomníku obětem 2. světové války.

Ale je toho více - například Pirát Profant, který chtěl odstranit pohlaví z občanek nebo třeba europoslankyně Gregorová, co nazpívala píseň o své lásce k drogám.

Na čele se tak opět stabilně usadilo ANO. Za poslední měsíce však výrazně posílila také druhá antibabišovská koalice Spolu, ke které pravděpodobně přešli voliči, kteří jsou zklamaní z koalice pod taktovkou Pirátů.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 2x
Autorský
článek
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...