Pirát Peksa kritizuje policii za zákrok v Teplicích. Známý herec mu posílá ostrý vzkaz

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

"Vzkaz pro Mikuláše Peksu: Hnul jste mi žlučí. Jsem pravicový volič, nikdy jsem nevolil žádné extrémisty, ale při představě, že tu budete další 4 roky vládnout vy a vaši Piráti, tak je mi docela úzko," vzkazuje Novotný europoslanci. Poté herec vypráví ve videu i o tom, jak jeden takový zdrogovaný člověk před lety napadl člena jeho rodiny, který skončil po tomto napadení s trvalými následky.

reklama

V závěru poděkoval Michal Novotný všem policistům, kteří to momentálně nemají jiednoduché, když se teď mnoho lidí obouvá do jejich práce. Herec si cení policistů za to, že mají odvahu jít do zákroků, které jsou třeba i na hraně a jsou nebezpečné, a nevzdávají to.

"Nerad bych se tu dožil situace, kterou odhalila média ve Velké Británii, kde údajně šlo zabránit útoku při koncertu Ariany Grande, kdy britský policista chtěl oslovit útočníka, ale bál se, že bude nařčen z rasismu, tak tak neučinil. Tuším, že tam bylo 23 obětí a 19 zraněných. Nevím, pokračujme takto dál, všichni se do policistů obouvejme a uvidíme, kam to dotáhneme," zakončil herec svou ostrou nahrávku.

Podívejte nyní na celou jeho nahrávku.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 3x
Autorský
článek
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...