Ostuda, blamáž! Slovensko prohrálo s outsiderem a trenér rozpustil reprezentaci!

Slovensko po prohře 1:3 na této Olympiádě utrpělo neskutečnou ostudu. Všechni ve světě to označují jako blamáž, ještě aby ne! Na výhru jejich soupěře Slovinska se dalo vsadit v kurzu 1 ku 8!
Hashtagy článku: #CZ/SK #Hokej #Sport #Zábava
zdroj: Wikipedia, s.yume / Wikipedia, s.yume
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Větou "chybělo jen málo štěstíčka", trenér rozhodně nezačal, dnes po včerejším zápase se Slovinskem rozpustil hokejovou reprezentaci.

Po prohraném zápase se vyrojilo 2 625 847 "trenérů" ze všech koutů slovenských hospod, kteří křičeli, že by tam mohli hrát sami.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Načež, slovenský trenér Vůjtek reagoval slovy: "Na příští zápas vybereme náhodně vybrané Slováky, kteří budou mít hlavní úlohu postávat na ledě. Měl by to být předpoklad, že takto dostaneme v dalším zápase méně branek."

Veřejnost reagovala udiveně na toto prohlášení, protože tohle pravidla nedovolují. "Naštěstí Olympijský výbor pochopil, že jsme tak v prd*li, že udělit vyjímku je to nejlepší pro důstojné dohrání turnaje," konstatoval trenér.

"Na poslední chvíli se budeme snažit získat pasy pro vytipované hráče z Kostariky, Jamajky a Mosambiku." Když poté namítali novináři, že hráči z těchto krajů snad ani neviděli led, trenér namítl, že alespoň prohrají se ctí.

Jedná se samozřejmě o fiktivní článek, kde jsou použité i nepravdivé informace.

autor: c

reklama
Ohodnoťte článek
Autor:
Jana Čapková
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...