ODS vzkázala Novotnému, aby se zklidnil. Ten začal ještě více nadávat a adorovat Piráty

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

"Jsme (pozn. jako ODS) trapný, jsme ubohý. Místo toho, abychom se od těch Pirátů učili, tak na ně nadáváme, ukazujeme si na vnitrostranických fórech na Zdeňka Hřiba, když jel loni v kočáru na Gay Pride, že dá b**erantům milion na pochod. Taky jim dám milion, je to totiž chytrý. Oni jsou lepší marketéři, než jsme my v té ODS. Jsou chytrý, já bych dal i dva miliony b**erantům na pochod, " řekl vášnivě starosta.

reklama

"Jsme zapruzený, víš kolik je gayů a leseb? Takže ta vlajka visí nakonec jen na radnici na magistrátu a v Řeporyjích. Jsme hloupí. My si budeme furt říkát, že oni (Piráti) jsou levičáci hloupí. Ne, my jsme hloupí," dodal smutně Novotný.

Je tedy otázkou, když to ti Piráti dělají tak skvěle, jejich kroky a politika se mu tak moc líbí, proč je v konzervativní, pravicové ODS a nepřestoupí k progresivním, levicovým Pirátům?

Pokud ho však ODS časem skutečně vyloučí, možná právě tam povedou jeho kroky a Pavla Novotného se ve sněmovně přeci jen dočkáme...

Podívejte nyní na jeho autentické vyjádření přímo na videu.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 4x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...