ODS vzkázala Novotnému, aby se zklidnil. Ten začal ještě více nadávat a adorovat Piráty

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Ve své reakci starosta Řeporyjí zmínil, že si za svým hrubým výrokem o Aleně Schillerové stojí, což ještě několikrát ve videu zopakoval.

reklama

Z videa vyplývá, že Novotného až skoro dětinsky mrzí, že mu špičky ODS v zákulisí zatrhli kandidaturu do poslanecké sněmovně v přístím roce. Zároveň zde prohlašuje, že je jen vesnický starosta a je toho na něj moc a má za to málo peněz.

Dále si postěžoval, že by si ho měla ODS daleko více vážit, protože on je jediný, kdy odvádí voliče Pirátů, kteří to podle něj dělají skvělě.

Uvedl, že nápad primátora Hřiba s vyvěšením duhové LFBT vlajky na podporu Prague Pride byl skvělý nápad a navrhoval ji vyvěsit i na Praze 2, ale místní ODS tento krok odmítla, co ž není divu, protože je to konzervativní strana a symbolika vyvěšování těchto vlajek je agenda progresivních politiků.

To Novotného vytočilo a začal se rozčilovat

"Jsme (pozn. jako ODS) trapný, jsme ubohý. Místo toho, abychom se od těch Pirátů učili, tak na ně nadáváme, ukazujeme si na vnitrostranických fórech na Zdeňka Hřiba, když jel loni v kočáru na Gay Pride, že dá b**erantům..."

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 4x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...