Někomu z okolí parku v Kladně vadila hlasitá hudba. A tak vzduchovkou sejmul 3 děti

Děti, které si 14. srpna hráli v kladenském parku Trilobit na tento moment zdá se, jen tak nezapomenou. Neznámá osoba po nich totiž začala střílet za vzduchovky.
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Neznámému pachateli měla podle všeho vadit hlasitá hudba, kterou si děti na hřišti pouštěli a tak se rozhodl "vzít zákon do svých rukou".

Naštěstí použil pouhou vzduchovku a nikomu se nic vážného nestalo, ale i tak pachateli, který neustál své nervy, hrozí až 2 roky vězení za výtržnictví.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Věc se podle kladenské městské policie odehrála tak, že skupinka dětí dělala na hřišti hluk a pouštěla si nahlas hudbu, díky čemuž byli strážníci na místo přivoláni ještě před střelbou. Následně děti napomenuli, ale ti v hluku pokračovali. Poté se ozvala střelba z jednoho z okolních domů, kdy pachatel střílel přímo z okna.

Střely zasáhly chlapce ve věku 14 a 15 let. Celá událost se odehrála na pomezí ulic Leoše Janáčka a Václava Rabase v parku nazývaném Trilobit. Dětem se nic vážného nestalo, jednomu chlapci však bylo potřeba poskytnout zdravotní pomoc.

Aktuálně: Policie nyní zveřejnila fotku muže, který se v této lokalitě v době výstřelů pohyboval. Předpokládají, že by jim mohl svou výpovědí výrazně pomoci.

Nepoznáváte ho na následujících fotkách?

zdroj: Policie ČR 2x

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 3x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...