Nejsledovanější holka českého internetu zpěvačkou! Teri Blitzen nazpívala s Machettou Vánoční pecku

Nejoblíbenější Youtuberka české scény Teri Blitzen (15) nazpívala píseň Vánoční, kterou nahrála společně s Johny Machettou (22), který se proslavil hitem Se Zblázním. Stalo se tak jen pár dní po tom, co vydal svůj raperský song i další oblíbený Youtuber GoGo.
zdroj: Facebook, Teri Blitzen/Youtube
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Kdo by Teri Blitzen neznal, tak se jedná prakticky z hlediska oblíbenosti u náctiletého publika o takového Dalibora Slepčíka (15) v "sukni". A kdo nezná Dalibora, tak si musí položit otázku, "kde jsem to poslední měsíce žil"?

Ve svých 15 letech ji sleduje na Facebooku 209 tisíc lidí a na Instagramu rovnou 229 tisíc! Tímhle se nemůže u nás v Česku pochlubit ani Leoš Mareš. Nutno vyzdvihnout také ten fakt, že své "followers" nezískala "lacině" jako 90% holek na českém Instagramu, které aby vzbudily alespoň nějaký zájem, jdou doslova s "kůži na trh".

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Za jeden den píseň zdolala 100 tisíc zhlédnutí, díky popularitě Teri se ovšem během následujících dní může lehce dostat do několika milionů.

Chytne vás také nálada Vánoční?

autor: c

reklama
Ohodnoťte článek
Autorský
článek
Autor:
Jana Čapková
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...