Na mol opilé matce na Opavsku vypadlo dítě z kočárku. Ženu to nezajímalo a šla domů

O víkendu se na Opavsku odehrála událost, která zamává s nejedním mateřským srdcem. Opilá matka zde převrhla kočárek s malým miminkem, dítě vypadlo na betonový chodník a následně ho tam nechala ležet.
Hashtagy článku: #Česko
zdroj: Pixabay
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Na mol opila matka šla po ulici s kočárkem, ve kterém měla pětiměsíční dceru, poté zakopla, spadla na zem a převrhla s sebou jak kočárek, tak i dítě.

Holčička vypadla z kočárku na betonový chodník. Přes svou opilost si toho ovšem žena vůbec nevšimla, dítě na zemi nechala ležet a šla jednoduše domů. Svědci této události uvádějí, že se dítě mělo při pádu dokonce bouchnout do hlavy.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

O miminko se naštěstí hned postarali kolemjdoucí, kteří následně zavolali policii a zachránnou službu. Malé děvátko převezla sanitka do nemocnice a měla by být zcela v pořádku.

Policie opilou matku vypátrala a provedla dechovou kontrolu. Strážníci matce naměřili přes 4 promile alkoholu. Tento případ již putuje k sociálním pracovníkům z OSPOD (Odbor sociálně-právní ochrany dětí).

Bylo zjištěno, že se nejedná u ženy o první takový čin, policie ji tak dále vyšetřuje pro spáchání přestupku.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 4x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...