Muž strčil tyč do elektrického vedení vlaku a pak utekl. Jeho čin zachytila kamera

Pořádné pozdvižení zažili cestující na pražském Masarykově nádraží v momentě, kdy zde neznámý muž strčil železnou tyč do elektrického vedení přistaveného vlaku a tím vlak zkratoval. Cestující na nádraží následně zaslechli ránu a mohli vidět i velký záblesk.
zdroj: Youtube/Policie ČR 2x
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Událost se stala už 13. srpna ve večerních hodinách, ale policie podezřelého stále nevypátrala, proto zveřejnila video kamerového záznamu a obrací se tak na veřejnost, kterou prosí o pomoc s identifikací muže, který následně z místa činu utekl.

Muž totiž tímto činem vyřadil vlak z provozu a způsobil škodu ve výši sto tisíc korun.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

"Neznámý muž vyšplhal na střechu nástupiště číslo jedna. Po několika minutách vhodil železnou tyč přímo do prostoru sběrače elektrické energie. Tím způsobil zkrat ve vysokonapěťovém zařízení a vyřadil vlak z provozu," uvedl mluvčí policie.

Poznáváte muže na videu?

Jelikož nebyl podezřelý doposud dopaden, není tak vůbec známo, jaký mohl mít motiv k tomu poškodit vlak a navíc při tom riskovat svůj život.

První, co se tak nabízí, že by hloupá sázka?

Policie vyšetřuje případ jako poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení. Podezřelému za tuto hloupost hrozí až tři roky vězení.

Podívejte nyní na jeho nebezpečný čin na videu z kamerového záznamu.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 2x
Autorský
článek
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...