Muž se na nádraží v Děčíně připoutal ke sloupu a zastavil vlaky. Křičel, že je Spiderman

Několik hodin nefungoval plný provoz železniční dopravy na nádraží v Děčíně. Důvodem byl muž, který začal o sobě vykřikovat, že je Spiderman a přivázal se k jednomu z vysokých stožárů elektrického vedení na trati.
zdroj: Pixabay
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

"⚠️ Na děčínském hlavním nádraží je zastaven provoz elektrické trakce a velmi omezen nezávislé trakce z důvodu pohybu osoby se sebevražednými úmysly (vylezl na stožár trakčního vedení)," bylo napsánu na Twitteru PID.

Na místo tak byla prvně vyslána policie, která měla muži se sebevražednými sklony domluvit, aby dobrovolně slezl.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Muž vlezl na elektrický sloup ve čtyři hodiny ráno, vydával se za superhrdinu a za žádných okolností nechtěl slézt dolů. On to není sebevrah, je to Spiderman. Teda aspoň to říkal," uvedl jeden ze svědků incidentu.

zdroj: Twitter, PID

Muž si nedal velmi dlouhou dobu říct a tak na místo bylo nutné nakonec vyslat také hasiče s vysokozdvižnou plošinou, kteří měli za úkol muže ze sloupu trakčního vedení dostat tak, aby mohl být omezený provoz na této trati co nejdříve obnoven.

Hasičům ve spolupráci s policií se nakonec podařilo dostat muže ze stožáru po více než sedmi hodinách usilovné práce krátce po jedenácté hodině dopoledne.

Muž "superhrdina", který byl pod vlivem omamných látek, byl následně policií převezen na místní oddělení.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 5x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...