Muž se převlékl za šneka a dal si závod s vlakem. Nakonec vyhrál

Velký rozruch vyvolal v Maďarsku muž, který se převlékl za šneka a dal si běžecký závod s vlakem. Kupodivu, muž nad vlakem jasně vyhrál.
zdroj: Youtube
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Celá humorná událost se odehrála u železniční tratě do Debrecenu a má demonstrovat pomalost maďarských drah v daném úseku.

Tato trať je totiž v tak hrozném stavu, že vlak v některých úsecích nemůže jet rychleji než 20 km/h. Není tedy divu, že nad vlakem mohl vyhrát i "šnek".

Muž svým kostýmem šneka maďarské dráhy dost zesměšnil a dal jim důvod, aby se jejich vrcholní představitelé mohli hluboce zamyslet.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Video dále upozorňuje na to, že celou trasu v délce 78 km vlak ujede za dlouhou 1 hodinu a 45 minut.

Pro srovnání: U nás ujede vlak v úseku Praha - Pardubice 104 km a zvládne to za výrazně kratší dobu okolo 55 minut.

Smyslem celé šnečí akce bylo zejména poukázat na nesmyslnost užívání čtyřicet let starých, technicky již nevyhovujících vagónů a také na současný katastrofální stav tratě.

Maďarské dráhy se brání tím, že trať výrazně zpomalují opravy, které probíhají na třech místech. Trochu to celé přípomíná naši D1, že?

Podívejte nyní na tuto vtipnou situaci na videu.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 12x
Autor:
Jana Čapková
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...