Muž na Slovensku si nechtěl nasadit v tramvaji respirátor. A tak kladivem rozbil okno

I na Slovensku se najdou rebelové, pro které je velký problém nasadit si roušku či respirátor v místech se zvýšeným počtem lidí, jakým bez pochyby vozy MHD jsou.
zdroj: TV Markíza
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Slovák odmítal dodržovat protiepidemiologická opatření, kdy si během cesty tramvají ve městě Vyšné Hágy nenasadil respirátor.

Řidič tramvaje následně zastavil a rebela na nutnost nošení respirátoru ve voze, který řídí, upozornil. Ten začal řidiči vulgárně nadávat. Řidič si sprosté jednání muže nenechal líbit. Tramvaj zastavil, zavřel dveře a přivolal na místo policii.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Rebelující Slovák však neváhal a vytáhl si kladivo, kterým se rozhodl probít se z tramvaje ven.

"Agresivního siláka v bomberu se pomocí policie podařilo identifikovat jako ‚známou firmu‘. Věříme, že útočník před trestem ani před náhradou škody neunikne,“ řekl pro TV Markíza mluvčí Železniční společnosti Slovensko Tomáš Kováč.

Na videu pořízeném kolemjdoucími je vidět...

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 3x
Autorský
článek
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...