Muž (72 let) zplodil padesát dětí. Do důchodu se ještě nechystám, říká

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Hashtagy článku: #Dárce
John Lindsay Mayger je dvaasedmdesátiletý dárce spermatu. Dle jeho slov zplodil už minimálně padesát dětí.
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Australan začal s dárcovstvím již v roce 1978 poté, co jeho žena prodělala dva potraty. Díky tomu získal vlastní zkušenost s tím, jak těžké mohou být problémy s početím. "Ty potraty mě traumatizovaly. Nedovedu si představit, jak se mohou cítit lidé, kteří nemohou mít děti vůbec," říká Mayger.

John má čtyři vlastní děti se svou ženou, se kterou se však v roce 2003 rozvedl. Po rozvodu chtěl pokračovat v dárcovství sperma, ale bylo mu řečeno, že je na to už moc starý. Zarputilý Australan se však nevzdal a začal nabízet své služby v magazínech pro LGBTQ+ komunitu.

Nyní je v penzi a často za svými klientkami cestuje. S některými dětmi dokonce navázal vztah a ženy, které jeho služby využily, založily na Facebooku skupinu, kde komunikují. Díky tomu i některé Maygerovi děti spolu vzájemně komunikují.

"Mám to zkrátka v sobě, pravidelně daruji i krev," odpověděl na dotaz, proč se v dárcovství tolik angažuje. "Jsem křesťan, chci pomáhat lidem, kteří nemohou mít děti a do důchodu se zatím nechystám," dodává vitální Australan.

Podívejte nyní na Maygera s jeho různými dětmi v galerii.


GALERIE (12x foto)
Další v galerii:
Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku
reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 2x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Čtěte dál...