Miliardáře Billa Gatese otestovali, jak dobře zná ceny běžných věcí ze supermarketu: Jeho odhady byly šílené!

Často se říká, že zbohatlí milionáři, či dokonce miliardáři jsou naprosto odtržení od reality. Něco takového potvrdil i Bill Gates, který byl otestován ze svých znalostí cen běžných věcí, které většina normálních lidí nakoupí v supermarketu.
Hashtagy článku: #Bill Gates #Video #Zábava
zdroj: Youtube 2x/BulWar.cz
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Bill Gates se dlouhá leta držel na pozici nejbohatšího člověka planeta, minulý rok jej na této pozici vystřídal zakladatel Amazonu Jeff Bezos.

Moderátorka zábavné americké show vyzkoušela bývalou jedničku Microsoftu z cen 5 různých věcí, které se běžně prodávají v supermarketu. Bill sám přiznal, že v obchodě už dlouhá léta nebyl. V tomto testu musel uhádnout cenu produktů s přesností na 1 dolar.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Říkáte si hračka? Pro Billa moc ne!

Jediné v čem se trefil byla zubní niť, jinak si rady vůbec nevěděl. Nejprve cenu několikanásobně nadsadil, poté zase ceny podhodnocoval. Nakonec si většinou nechal poradit od publika, které je přeci jen v nákupování v supermarketech zkušenější.

Podívejte na celou jeho tipovačku v následujícím videu...

reklama
Skóre: 3.3 (65.71%) hlasováno 7x
Autor:
Jana Čapková
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...