Merkelová navázala na Hitlera! Jako další německý kancléř se stala v Times osobností roku

Americký Times uděluje pravidelně ocenění Osobnost roku, ovšem jak sami autoři přiznávají, vždy to nemusí být "osobnost" v pozitivním slova smyslu.
zdroj: Youtube
reklama
zdroj: Youtube

Spíše jde o osobu, která byla nejvíce výrazná ve veřejném životě v daném roce. A v tomto mají jednoznačnou pravdu. Angela Merkelová je v roce 2015 číslem 1.

Zejména skrz to, že pozvala během tohoto roku do své země přímo, či nepřímo již milion uprchlíků. To se však ukázalo jako velice nezodpovědné jednání, protože se z nich vyklubalo dle zprávy něměckého šéfa kontrarozvědky až 80% mladých mužů ve věku 18-35 let, převážně ekonomických migrantů, kdy mimo jiné také varoval, že část z nich válčilo za Islámský stát a někteří mají příkaz k boji…

Když začala poté zjišťovat, že je to již “trochu moc” na samotné Německo, tak chtěla prosadit vládou “tvrdé ruky” (ovšem sofistikovaně “přehlasováním” ministrů) rozdělení uprchlíků pomocí pevných kvót do ostatních zemí EU (pod zcela zcestným pojmem solidarity).

Vůbec ji nezajímá, že tzv. “uprchlící” chtějí pouze do Německa, za lepším – rozumějme za velmi štědrými sociálními dávkami. Vůbec ji nezajímá, že většina lidí v Evropě o toto obohacení velmi odlišnou kulturou nestojí, protože historie říká, že je jen těžce integrovatelná. To dokazují zkušenosti z Francie, ve které prováděli teroristické útoky potomci bývalých migrantů – tzv. 2. a 3. generace a z Belgie, ve které vyrostla oblast, kde sídlí snad největší “základna Islámského státu” v Evropě – bruselský Molenbeek.

Takže, když to sečteme, Angela Merkelová hnula žlučí minimálně polovině Evropy – je tedy opravdu “osobností” roku, která hýbala tento rok událostmi nejvíce. Nejkontroverznějším jménem v užším výběru kandidátů byl jednoznačně samotný vůdce (chalífa) Islámského státu Abu Bakr al-Baghdadi.

Je zajímavé, že podobnou cenu obdržel rovněž i její krajan Adolf Hitler roku 1938, v té době také jako německý kancléř, tedy pouhý rok předtím než přistoupil ke svým “populárním” konečným řešením, a který naprosto rozvrátil Evropu. Náhoda? Uvidíme… již teď se mluví výrazně minimálně o rozpadu Schengenu, či EU.


Nejvíce šokujícím faktem je to, že v roce 2010 sama “matka” současné migrace – Merkelová přiznala, že “projekt multikulturalismu naprosto selhal”, což můžete slyšet na 5 let starém videu výše jejímy slovy v němčině: “Multikulti der BRD absolut gescheitert”.

Jak se zachová “racionálně” myšlející člověk po selhání? Zkusí to přeci ještě jednou a v daleko větší míře! To je přeci jasné a logické řešení…

autor: c

reklama
Merkelová navázala na Hitlera! Jako další německý kancléř se stala v Times osobností roku
Ohodnoťte článek
Autor:
c
Doporučujeme
Co si o tom myslíte?
Komentáře
Doporučujeme
Čtěte dál...