Matka vyhodila čerstvě narozenou holčičku do kanálu. Dítě zachránili psi

V Indii vzala jedna matka pojem antikoncepce opravdu brutálním způsobem. Ve městě Kaithal se nechtěného dítěti zbavila tak, že malé miminko hodila do kanálu u silnice.
zdroj: Youtube
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Malou holčičku však naštěstí zachránili psi, kteří se toulali okolo. Celý tento příběh byl zachycen na kameru.

Pokus o zbavení se čerstvě narozeného potomka v případě, že se jedná o holčičku, není ovšem v Indii úplně výjimečným. Narození dívky se v rodině většinou neslaví, častokrát se holčiček pokouší rodina rychle zbavit. Každý rok se tak v Indii zbaví rodiče odhadem tisíce dívek.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Tento příběh měl šťastný konec. Na videu je vidět, jak se po odhození dívenky do kanálového žlábku kolem místa sbíhají pejsci. Holčičku od tam vytáhli a tím jí zachránili život.

Následně začala smečka psích záchranářů hlasitě štěkat, aby upozornila kolemjdoucí. Ti následně zavolali policii a záchranku, která miminko odvezla do nemocnice.

Malá holčička dorazila do nemocnice v kritickém stavu, vážila pouze něco málo přes jeden kilogram. Podle místní policie je nyní její stav stabilizován a po krkavčí matce nyní usilovně pátrají.

Podívejte nyní na videu, jak probíhala zachrána ze strany psích hrdinů.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 3x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...